وبکده ازدواج
اطلاعات جامع در مورد ازدواج(دائم موقت) 
قالب وبلاگ
نويسندگان
پيوندهای روزانه

طول مدت زندگی قبل از طلاق از سال 1383 تا 9 ماه ابتدایی سال 92 را ببینید

طول مدت زندگی قبل از طلاق

با هزار امید و آرزو شروع می‌کنند و قرار است روزهای شیرینی در پیش داشته باشند؛ اما گاهی طولی نمی‌کشد روزهایشان آنقدر تلخ می‌شود که تصمیم می‌گیرند راهی دادگاه شوند، دوباره به دفترخانه بروند، سند و مدرک امضا کنند و به دوران تجرد برگردند.

روند رو به رشد طلاق‌ و افزایش آن در مقایسه با ازدواج، چند سالی هست که به یک موضوع نگران‌کننده تبدیل شده و مسئولان را به چاره‌اندیشی وا داشته است. از ارائه وام و بسته‌های پیشنهادی برای ازدواج گرفته تا در نظر گرفتن روز نمادینی به عنوان روز بدون طلاق و حتی ایده جدیدی به نام تشکیل وزارتخانه ازدواج و طلاق.

اما این طلاق‌ها در چه سال‌هایی از زندگی مشترک بیشتر اتفاق می‌افتند؟ بر اساس آمارهای سازمان ثبت احوال،‌ بیشتر در سال‌های اول ازدواج است که زن و شوهرها تصمیم می‌گیرند مسیرشان را از همدیگر جدا کنند و هر چه مدت بیشتری از زندگی مشترک می‌گذرد، میزان طلاق‌ها هم کاهش پیدا می‌کند.

در اینفوگرافیک زیر می‌توانید ببینید که از سال 1383 تا 9 ماه نخست سال 92، طلاق‌ها در چه سال‌هایی از زندگی مشترک بیشتر و در چه سال‌هایی کمتر اتفاق افتاده است.

/ طول مدت زندگی قبل از طلاق

خبرآنلاین

[ شنبه ۱۳٩٢/۱٢/۳ ] [ ۱٠:۳٢ ‎ق.ظ ] [ مهدی محمدی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

در این وبلاگ سعی میشود اطلاعات جامعی در مورد ازدواج(دائم و موقت) درج گردد لطفا نظرات و پیشنهادات خودر را برای هرچه بهتر شدن این وبلاگ مطرح نمایید
موضوعات وب
صفحات دیگر
امکانات وب